• Gdańsk, Polska
  • biuro@motoekspert.com.pl
  • +48 607 676 002

Odkup odszkodowań

Oferujemy odkup odszkodowań – to usługa polegająca na sprzedaży przez osobę prywatną szkody komunikacyjnej za ustaloną przez naszych specjalistów kwotę. Ustalamy ją m.in. na podstawie przesłanego nam przez Ciebie kosztorysu, który pozwoli nam ustalić, w jakim stopniu została zaniżona wysokość szkody przez firmę ubezpieczeniową. Informujemy, że do odkupu może dojść nawet do 3 lat po wypadku! Możliwe jest przejęcie go w sytuacji, w której nie naprawiłeś auta lub je… sprzedałeś. Zajmiemy się tym za Ciebie. To szybkie, łatwe i pozwalające zaoszczędzić czas rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej naszych Klientów.

Skup odszkodowań komunikacyjnych

Prowadząc skup odszkodowań komunikacyjnych, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna może okazać się walka z firmami ubezpieczeniowymi. Właśnie dlatego zachęcamy naszych Klientów do sprzedaży odszkodowań, które umożliwiają szybkie rozliczenie szkody. Wraz z naszymi rzeczoznawcami samochodowymi sprawdzimy poprawność rozliczenia, a następnie przedstawimy Ci gotową ofertę. Jeśli ją zaakceptujesz, to zyskasz oczekiwane pieniądze i pozbędziesz się problemu raz na zawsze!

Jak działa odkup szkody OC?

Odkup szkody OC jest alternatywą dla tradycyjnego sposobu uzyskiwania odszkodowań poprzez składanie roszczeń bezpośrednio do ubezpieczyciela lub poprzez prowadzenie sporów przed sądem. Oferujemy poszkodowanym Klientom gotówkę w zamian za prawa do odszkodowania. Przed podpisaniem umowy ustalamy wysokość kwoty. Po jej akceptacji realizujemy transakcję, a ty otrzymujesz pieniądze za szkody poniesione w wypadku.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas.
    • Adres ul. Niepołomicka 51/22, 80-180 Gdańsk

    • E-mail biuro@motoekspert.com.pl

    • Telefon +48 607 676 002