• Gdańsk, Polska
  • biuro@motoekspert.com.pl
  • +48 607 676 002

Wypożyczalnia samochodów – osobowe, do nauki jazdy, zastępcze

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w Gdańsku, oferując pojazdy osobowe do celów prywatnych, do nauki jazdy czy w ramach aut zastępczych. Dysponujemy flotą zadbanych samochodów z aktualnymi przeglądami i ubezpieczeniami. U nas masz pewność pełnego bezpieczeństwa – zarówno pod względem stanu technicznego, jak i dokumentacji każdego auta. Aktualnie umożliwiamy wynajem Toyoty Prius z 2014, Toyoty Avensis Kombi z 2011, Toyoty Yaris z 2020 i Kia Rio IV z 2017 roku. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dodając zarówno nowe modele, jak i usługi. Jedną z nich jest wynajem samochodu z OC sprawcy, która umożliwia utrzymanie mobilności mimo stłuczki i uszkodzenia własnego auta. Zadzwoń jeszcze dzisiaj!

Wypożyczalnia samochodów na doby

W głównej mierze wypożyczamy samochody na doby. Najtańszy pojazd wynajmiesz już za 80 zł brutto! Potrzebujesz pojazdu na kilka tygodni? Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci najlepszą ofertę. Jesteśmy otwarci na każdego, dlatego mamy w ofercie auta nie tylko z manualną, ale i automatyczną skrzynią biegów! To popularna opcja dla osób, które chcą podróżować w sposób wygodny i komfortowy – zarówno po mieście, jak i w trasie. Z nami pokonasz kilometry do pracy, wybierzesz się na wycieczkę oraz zwiedzisz województwo pomorskie. Wynajem aut umożliwiamy każdemu, kto ma aktualne prawo jazdy. Potrzebujesz fotelika? Nawigacji? A może dużego bagażnika? Powiedz nam o tym, a my dopasujemy do Ciebie najlepsze auto z naszej oferty! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą MOTOEKSPERT!

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje wynajem samochodu??

Jesteśmy w trakcie przygotowywania odpowiedzi na te pytanie. Orientacyjne ceny znajdziesz w banerach z samochodami. A najwięcej dowiesz się dzwoniąc.

Chciałbym przedłużyć wynajem o kilka dni, co powinienem zrobić??

Jesteśmy w trakcie przygotowywania odpowiedzi na te pytanie. Potrzebujesz informacji teraz. Zadzwoń do nas.

Ile wynosi minimalny okres najmu??

Jesteśmy w trakcie przygotowywania odpowiedzi na te pytanie. Potrzebujesz informacji teraz zadzwoń do nas.

WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU

Jak to działa?

01
ZADZWOŃ DO NAS

02
Ustalimy termin i szczegóły

04
Korzystasz z samochodu

03
Oddajesz kluczyki

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas.
    • Adres ul. Niepołomicka 51/22, 80-180 Gdańsk

    • E-mail biuro@motoekspert.com.pl

    • Telefon +48 607 676 002