• Gdańsk, Polska
  • biuro@motoekspert.com.pl
  • +48 607 676 002

Rzeczoznawca samochodowy

Jako rzeczoznawcy samochodowi w Gdańsku zajmujemy się oceną stanu technicznego pojazdów, a także ich wartością rynkową. W głównej mierze pracujemy z samochodami osobowymi. Do naszych kompetencji należy wycena szkód, a także ustalenie jak do nich doszło. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie odtworzyć przebieg zdarzeń i na podstawie rekonstrukcji wypadku przeanalizować stan uszkodzeń w samochodzie. Ustalamy, jak doszło do kolizji, jakie były warunki na drodze, z jaką prędkością poruszały się samochody oraz dlaczego doszło do sytuacji, w której opinia rzeczoznawcy samochodowego jest niezbędna.

Ocena stanu technicznego pojazdów

Zajmujemy się oceną stanu technicznego pojazdów po wypadkach. Oferujemy swoje usługi osobom prywatnym, firmom ubezpieczeniowym, warsztatom samochodowym czy przedsiębiorstwom zajmującym się obrotem pojazdami. Sporządzamy opinie techniczne pojazdów, a także pracujemy przy wycenie samochodów, oceniających faktyczną wartość rynkową pojazdu maszynowego. To usługa, z której często korzystają osoby chcące sprzedać lub kupić samochód.

Rzeczoznawcy aut osobowych

Obowiązkiem naszych rzeczoznawców aut osobowych jest dokonanie rzetelnej wyceny pojazdu przed jego sprzedażą lub kupnem, ocena szkód powypadkowych, ustalenie wartości odszkodowania, analiza stanu technicznego w związku z negocjacjami cenowymi, a także w przypadku sporów sądowych. Wykonujemy również ekspertyzy, które zawierają informacje o stanie technicznym pojazdu oraz jego historii, w tym m.in. o wypadkach, naprawach czy modyfikacjach. Zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas.
    • Adres ul. Niepołomicka 51/22, 80-180 Gdańsk

    • E-mail biuro@motoekspert.com.pl

    • Telefon +48 607 676 002