• Gdańsk, Polska
  • biuro@motoekspert.com.pl
  • +48 607 676 002

Wynajem samochodu z OC sprawcy

Oferujemy wynajem samochodu z OC sprawcy dla osób, które uległy wypadkowi z winy innego uczestnika ruchu drogowego. W ramach ubezpieczenia OC, sprawca wypadku jest zobowiązany do zapewnienia Ci zastępczego samochodu, który umożliwi dalsze przemieszczanie się, jeśli Twój samochód został uszkodzony i wymaga naprawy. Dysponujemy zadbaną flotą pojazdów osobowych, które z powodzeniem wykorzystasz do codziennego poruszania się do pracy, szkoły czy w celach turystycznych. Potrzebujesz określić wartość rynkową pojazdu lub niezbędna Ci jest wycena samochodu osobowego? Te usługi także zrealizujesz w naszej firmie. Zachęcamy do kontaktu.

Kto może skorzystać z wynajmu samochodu z OC sprawcy?

Każdy kierowca, który brał udział w kolizji jako poszkodowany, ma prawo korzystać z samochodu zastępczego z OC sprawcy. Prawo to przysługuje zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, a w przypadku szkody częściowej jego czas pokrywa się z okresem naprawy samochodu. Wynajem samochodu z OC sprawcy jest ważnym środkiem zabezpieczenia Twojego interesu, ponieważ umożliwia Ci kontynuowanie codziennych, prywatnych czynności, jak i podróży służbowych, niezbędnych do utrzymania ciągłości pracy.

W celu skorzystania z prawa do wynajmu samochodu z OC sprawcy należy skontaktować się z jego ubezpieczycielem i uzgodnić warunki wynajmu, które obejmują czas usługi, rodzaj samochodu oraz koszty. Pamiętaj, że masz prawo do wynajęcia samochodu o podobnych parametrach do Twojego uszkodzonego, a koszty w całości powinny być pokryte przez ubezpieczyciela winnego kolizji.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas.
    • Adres ul. Niepołomicka 51/22, 80-180 Gdańsk

    • E-mail biuro@motoekspert.com.pl

    • Telefon +48 607 676 002